כיצד לבחור מקלדת גיימינג?

ישנם שלושה דברים עיקריים שיש לקחת בחשבון בעת ​​בחירת מקלדת גיימינג:

מכני מול קרום

איכות הקשה

פריסת מקלדת

למקלדות מכניות יש מנגנון מתגים מכני, מה שאומר שהם דורשים מכם ללחוץ על כפתור לכל לחיצת מקשים. ברוב המקלדות המכאניות יש פלטה עליונה מפלסטיק או מתכת, שם המפתחות מחוברים למקלדת. המקשים מחוברים לאחר מכן לקרום גומי או פלסטיק, אשר נלחץ כלפי מטה באמצעות מתג מכני.

מתגי ממברנה דומים למתגים מכניים בכך שהם מחייבים ללחוץ על כפתור לכל לחיצת הקשה, אך הם אינם עמידים כמו מתגים מכניים. מתגי ממברנה רגישים יותר לסוג החומר המשמש לפלטה העליונה, והם גם רגישים יותר לכלוך, אבק ופסולת אחרת שיכולים להיכנס למקלדת.

איכות הקשה היא גם גורם מפתח שיש לקחת בחשבון. מתגים מכניים הם בעלי אורך חיים ארוך יותר מאשר מתגי קרום, מה שאומר שהם יחזיקו מעמד זמן רב יותר.

מקלדת גיימינג עם תאורה

מקלדת ה- RGB היא אולי הבחירה הברורה ביותר עבור גיימרים. זהו סוג המקלדת שתרצה שיהיה בארסנל שלך בזמן שאתה משחק במשחקים המועדפים עליך.סוג זה של מקלדת מציע מגוון רחב של אפקטים של תאורה. ניתן להשתמש בו למטרות שונות. לדוגמה, אתה יכול לבחור את צבע התאורה האחורית ממגוון גדול. ניתן לשנות את התאורה האחורית מצבע יחיד לקשת צבעים.ניתן להשתמש בתאורה האחורית להצגת לוגו או סמל הקשור למשחק. זוהי דרך נהדרת להפגין את יכולת המשחק שלך.